ניהול עמודי אינסטגרם ופייסבוק

Management of business pages

ניהול העמודים העסקיים של העסק שלך ברשתות החברתיות מזמן כבר הפך להיות הדרך הטובה ביותר להשיג לקוחות חדשים. אבל היכולת שלך כבעל עסק לנהל גם את העסק וגם את הרשתות איך נגיד? מאתגרת. וביחוד שהרשתות ממציאות את עצמן בכל רגע נתון וצריך זמן והשקעה רבה בשביל לנצל את היכולות שבהן.

אז במקום זה, אני אבנה עבורכם אסטרטגייה שיווקית ואדאג לתפעול והצמיחה של הפרופיל העסקי שלכם ואתם תקצרו את הפירות.

מה השירות כולל?

ניהול באופן מדוייק של עמודים עסקיים ברשתות החברתיות מייצר קצב גדילה קבוע של העוקבים ותורם למעורבות עקבית שמולידה לידים לעסק שלכם

#01

הקמה ועיצוב 360°

הפיד, תמונת הפרופיל וההייליטיס באינסטגרם ובפייסבוק גם הקאבר, הם החלון ראווה של העסק שלך ברשתות. ולכן הדגש הראשוני שלי יהיה לעצב ולהתאים אותו במיוחד עבור התדמית של העסק בשביל לייצר התעניינות ראשונית מצד הגולשים.

#02

כתיבת Bio שיווקי ומדוייק

ברגע שהגולש נכנס לתוך עמוד העסק שלך ה Bio או האודות בפייסבוק, אלו השורות הראשונות שהוא יראה וירצה לראות כדי להבין לאיפה הוא נכנס. אני אצור טקסט שיווקי קצר וקולע כדי שהוא ידע בדיוק מי אתם, מה אתם מציעים ומדוע העמוד שלכם יתרום לו.

#03

העלאת תוכן בקביעות

בגדול לשם כך נתכנסנו, אני אעלה עבורכם פוסטים, סטוריס ורילסים באופן קבוע, כך שהעמוד שלכם תמיד יהיה פעיל ומעודכן והגולשים שעוקבים אחריכם יקבלו את מה שהם כל כך רוצים.

#04

מענה לתגובות ופניות

הדבר הגרוע ביותר הוא שגולש מתעניין בשירות שלכם ושולח פנייה אבל אתם עסוקים מידי בשביל לענות לו או שזורקים לו הודעה אוטומטית שמוציאה אותו לאפליקציה אחרת בשביל לדבר איתכם.. אז אני אטפל בזה וכל גולש יקבל מענה על הודעתו.

#05

פוסטים ומודעות פרסום

מידי פעם אתם תרצו לפרסם מוצר או שירות מסויים ולא דווקא פוסטים או סטוריס של תוכן. אז אני אצור עבורכם תוכן קריאייטיבי שימשוך את הגולשים ויגביר מעורבות.

תודה שאישרת את הצעת המחיר!

לא צויין כתובת מייל

סך תשלום ראשון (מקדמה) 30% מסכום העסקה הינו:

בפרוייקטים של עיצוב גרפי או/ו פרוייקטים שלא עולים מעל לסכום של 2000₪, התשלום לא יתחלק לפעימות אלא התשלום יושלם בפעימה ראשונה או יתחלק לשתי פעימות על פי הסיכום בטלפון או בהודעות

העברה בנקאית

בנק – ONE ZERO (18)
סניף – ראשי (001)
חשבון – 202003116
ע"ש – אליהו כהן

תשלום באפליקציות

bit/PayBox
במספר טלפון 0503528688